Eksotisks tropu SPA rituāls pārim “Medusmēnesis”

100€[2 persons, 100min.]

Pāru masāža var būt viena no relaksējošākajām, romatiskākajām un intīmākajām pieredzēm, ko Jūs būsiet piedzīvojuši kopā!

Nāc un izbaudi eksotisko tropu masāžu pārim “Medusmēnesis”un iegrimsti neaizmirstamā sajūtu virpulī! Tveicīgais tropu koskosriekstu aromāts liks aizmirst ikdienas rūpes un steigu un sulīgais apelsīnu aromāts atmodinās mīlas dzirkstelīti. Īsts baudījums dvēselei un garam!

 Procedūrā ietilpst:
  • Relaksējoša vanniņa kājām
  • Visa ķermeņa skrubis + maska + ietīšana + duša
  • Visa ķermeņa masāža ar kokosriekstu eļļu vai citrusaugļu eļļu
  • Aromterapija
  • Dzirkstošs dzēriens + augļu plate
  • Procedūras ilgums 100 min.

Kokosriekstu eļļa ir dabas radīts perfekts ādas kopšanas līdzeklis. Neapstrādāta, auksti spiesta kokosriekstu eļļa ir vislabākais dabīgais līdzeklis ādas aizsardzībai no ārējās vides negatīvajiem faktoriem – saules, aukstuma, vēja. Kokosriekstu eļļa veicina ādas veselību, kā rezultātā āda iegūst atjauninātu un svaigu izskatu. Tā pasargā no brīvo radikāļu iedarbības, kā arī palīdz aizkavēt pigmentācijas laukumu rašanos saules un novecošanas procesu ietekmē. Kokosriekstu eļļa palīdz uzturēt saistaudu elastību, aizkavējot grumbu rašanos un ādas atslābšanu.

Procedūras gaita:

Relaksējoša vanniņa kājām – rituāla sākumā kājas tiks patīkami sildītas īpaši sagatavotās vanniņās, tas lieliski palīdzēs atbrīvot ķermeni no iekšējās spriedzes, nomierināt, uzlabot noskaņojumu un sagatavot ķermeni tālākai procedūrai. Patīkamā vanniņa, kas piepildīta ar vērtīgām vielām, palīdzēs līdzsvarot vielmaiņu un gādās par Tavu pēdu skaistumu. Aromāts palīdzēs uzlabot garastāvokli, uzmundrināt, sasildīt, mazināt skumjas un trauksmi.

GMT rozā sāls skrubis – Attīra, mitrina ādu, saglabā ādas veselību. Lieliski novērš ādas raupjumu un sausumu, mīkstina, padara to maigu un mirdzošu. Regulāri lietojot, uzlabo ādas elastību un palīdz saglabāt ādas tvirtumu. Pīlings ar trīskāršu iedarbību sagatavo ķermeni turpmākajām procedūrām.

Relaksējoša masāža ar kokosa eļļu – masāža tiek veikta visam ķermenim ar vieglām, slīdošām, ritmiskām kustībām, atbrīvojot organismu no uzkrātās spriedzes. Rezultātā tiek mīkstināta āda, izlīdzinātas mazās krunciņas un “pabarota” āda.

Relaksējoša masāža ar apelsīnu eļļu – apelsīns iedarbojas kā antidepresants, tai piemīt garastāvokli uzlabojošas īpašības. Apelsīnu ēteriskā eļļa tiek izmantota, lai nomierinātu nogurušus, sāpošus muskuļus. Tā arī līdzsvaro, uzlabo garastāvokli, sniedz dzīvesprieku un enerģiju, palīdz paaugstināt organisma pretošanās spējas infekcijām un normalizēt vielmaiņu, kā arī reģenerē ādu un piegādā tai vitamīnus. Saldais apelsīna aromāts stimulē nervu sistēmu un palīdz saglabāt mieru stresa situācijās, palīdz mazināt depresiju un stipru nogurumu,uzlabo garastāvokli, uzmundrina, sasilda, mazina skumjas un trauksmi. 

Kontrindikācijas: ādas alerģijas, grūtniecība, paaugstināta ķermeņa temperatūra (virs 37 grādiem), akūts iekaisuma process, audu vai orgānu asiņošana vai to bojājumi, asinsvadu sistēmas slimības, infekciozas ādas slimības, onkoloģiskas saslimšanas, akūta sirds asinsrites nepietiekamība